הנחיות לעיתות קורונה

הנחיות משרד הבריאות

אורחים יקרים,

אנו שמחים לארח אתכם במלון בת שבע ירושלים
על מנת לשמור על בריאותכם, אנו מארחים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולתו הירוק:

עדכון הנחיות מתאריך: 10.1.22

 • א. הנחיות לגבי כניסת אורחים למלונות

  ברצוננו להבהיר כי דרישות התקנות לגבי כניסת אורחים למלונות לא השתנו בשלב זה.

  (עפי' תקנות סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש (הוראת שעה) (הגבלת פעילות של מקום ציבורי או עסקי והוראות נוספות), תשפ"א-2021)

  https://www.nevo.co.il/law_html/law01/502_519.htm

  על פי התקנות :

  במלונות שפועלים לפי התו הירוק יוכלו לשהות :

  • מי שהציג אישור "תו ירוק" בעקבות חיסון או החלמה

  • אנשים שאינם מחלימים או מתחסנים – יכולים להיכנס למלון עם "תו ירוק" שניתן להנפיק לאחר ביצוע בדיקת PCR שלילית בתשלום בלבד (בתוקף עד 72 שעות). על התו להיות בתוקף במועד ה- "צ'ק אין" והוא תקף לכל משך החופשה במלון), או בדיקה מהירה שלילית (בתוקף ל-24 שעות בלבד) שנעשתה עי' גוף דוגם מוסמך עי' משרד הבריאות .

  • ילדים עד גיל 3  + ילדים עד גיל 12 ושלושה חודשים שמציגים תעודת נכה של הביטוח הלאומי – לא נדרשים לתו ירוק או לבדיקת קורונה שלילית

  • לגבי תיירים : מי שהציג בעת קבלתו לראשונה (צ'ק אין) בבית המלון אישור על תוצאה שלילית בבדיקת קורונה שבוצעה בשיטת PCR  מחוץ לישראל במהלך 72 השעות שקדמו להצגתה. 

כלומר – גם עד כה ניתן היה להכנס למלון למי שאינו מחלים או מחוסן רק עם בדיקה שביצע בתשלום, כך שההודעה שמה-7.1.22 שבדיקות PCR חינמיות שתתבצענה  בפיקוד העורף או בקופות החולים תהיינה רק לבני 60 ומעלה או לקבוצות בסיכון אינה רלוונטית למלונות, משום שלגביהם נדרשה גם קודם בדיקה בתשלום שנעשתה עי' גוף דוגם מוסמך.

מתקני המלון

מתקני המלון יעמדו לרשות האורחים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

אנא שימת ליבכם:
*במידה ואין בידך תו ירוק או תעודת מחלים/מתחסן, נוכל לקבל בדיקה מהירה בת 24 שעות בלבד, שעליה תידרש לחזור ולהציג תוצאות שליליות בכל יום במהלך האירוח.
**חלה חובת עטית מסיכה בכניסה אל המלון ובשטחיו.

חופשה נעימה ובטוחה,
צוות מלון בוטיק בת שבע ירושלים

המלון פועל בהתאם להנחיות משרד הבריאות המשתנות מעת לעת. באם חלו שינויים בהנחיות ממועד עדכון העמוד, הנחיות משרד הבריאות התקפות במועד האירוח הן הקובעות. ט.ל.ח

דילוג לתוכן